Иван Јованов, по врската со Антониа Гиговска, очекува дете со новата девојка - направи забава за откривање на полот

ivan-jovanov-po-vrskata-so-antonia-gigovska-ochekuva-dete-so-novata-devojka-napravi-zabava-za-otkrivanje-na-polot-01.jpg

Иван Јованов, вокалистот од „Либеро Бенд“ ја изненади јавноста со веста дека има нова љубов и чека принова. Со забава за откривање на полот Иван откри дека со саканата Ивана очекуваат ќерка.

ivan-jovanov-po-vrskata-so-antonia-gigovska-ochekuva-dete-so-novata-devojka-napravi-zabava-za-otkrivanje-na-polot-002.jpg

По разделбата со Антониа, тој не говореше јавно за својот љубовен живот.

View this post on Instagram

A post shared by Ivan Jovanov (@jovanov_ivan)

Антониа, по Иван, стапи во врска со Роберт Спасенцовски, кој сега е нејзин сопруг и татко на нејзиниот син Киан.

Забавата за откривање на полот на детето на Иван Јованов:

ivan-jovanov-po-vrskata-so-antonia-gigovska-ochekuva-dete-so-novata-devojka-napravi-zabava-za-otkrivanje-na-polot-02.jpg

ivan-jovanov-po-vrskata-so-antonia-gigovska-ochekuva-dete-so-novata-devojka-napravi-zabava-za-otkrivanje-na-polot-03.jpg

Прочитајте и Иван Јованов, вокалист на Либеро Бенд: „Најголем бакшиш ни е 7.000 евра, на настап ми имаат ставено ружи во боксерици“

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска ужива во првите денови со синот Киан: „Колаче мое“ „Таткото уморен“, вели пејачката Антониа Гиговска, која покажа како ги поминува ...
Антониа Гиговска го откри полот на бебето - со сопругот очекуваат момче Пејачката со претходна најава точно во 12 часот го откри полот на бебето, таа и ...
Антониа Гиговска за мајчинството: „Тешко е првите 2 недели со бебе, имам уште само 5kg вишок“ „Болницата не ја менувам за ништо. Максимално посветени од самиот старт. Ги...
Јован Јованов ужива во Куба – да одмори од студената Канада (фото) Кога не е работно ангажиран во Канада и не е на посета во родната Македонија, Јо...
Дечко од Скопје одглумил повреда за да ја изненади саканата со запросување на Копаоник (фото) Иван (26) на скијање одглумил дека паднал за неговата сакана Тијана (24) да мисл...
Maкедонка, што живее во САД, го откри полот на бебето со натпис на куќата и украси во дворот - најср... „Бидејќи синот Адам (3) беше возбуден за тоа дека ќе биде голем брат, сакав дозн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg