Сашко Коцев позира со сопругата, Миа Костова на Занзибар – Македонските јавни личности на одмор

Сашко Коцев објави ретка фотка со сопругата од плажа, Татјана Стојановска позираше покрај базен, а Пере Нокаут ужива покрај море со ќерките – годинава македонските јавни личности ја започнаа сезоната на одмори порано.

sashko-kocev-pozira-so-soprugata-mia-kostova-na-zanzibar-makedonskite-javni-lichnosti-na-leten-odmor-01.jpg

Ако се земат предвид температурите, летото оваа година пристигна малку порано, па многумина ја искористија шансата да посетат летна дестинација уште од месец мај.

Некои од македонските јавни личности се одлучија за регионот, други пак, посетија подалечни дестинации на вечно лето.

Погледнете неколку фотки од познатите Македонци кои веќе ја започнаа летната сезона покрај базен, езеро или море:

Миа Костова

View this post on Instagram

A post shared by Mia Kostova (@miandrija)

View this post on Instagram

A post shared by Tijana Skulikj (@tijanaskulicc)

Сашко Коцев

Пере Нокаут

Александа Шијакоска

sashko-kocev-pozira-so-soprugata-mia-kostova-na-zanzibar-makedonskite-javni-lichnosti-na-leten-odmor-02.jpg

Продолжува на следната страница... Би можело да ве интересира:

Миа Костова славеше Св. Никола - Тамара пееше за мерак на гостите, Тијана највесела од сите „Заради сите вас на масава, јас сум тоа што сум денес. Вие сте мојата сила засек...
Сопругата на Борко Ристовски на летување без голманот: Нина ужива на море со децата, братот и сестра... „Порасна детево“ – коментира Борко Ристовски на една од фотографиите на синот Ду...
Миа Костова за патувањето во Дубаи: „5 дена може да се поминат со 500 долари, намерно остававме рабо... „Едно знам сигурно – нема ништо слично на Дубаи. Не наликува на ниеден друг град...
Кристина Димитри по јавните критики на нејзина сметка: „Поминав низ пекол, јас сум и мајка и татко н... „Жените денес не знаат што сакаат. Живеат од парите на мажот, а мислат дека се б...
Миа Костова гневна откако нејзиниот син бил жртва на врснички булинг - ѝ се обрати јавно на мајката ... „Андрија на училиште добил многу грозен коментар од дете од клас. Не од оние рег...
Миа Костова си ја „отвори“ душата за синот: „Мислев секогаш ќе ми биде тешко, а види нè денес“ „Некогаш тешко ми беше малку со тебе на колк и купување на акција, ама види нè д...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg