Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Календар со празници за 2015-та година

Ја продолжуваме традицијата, први да ве информираме за празниците кои не очекуваат следната година. Со време започнете да си ги планирате одморите и продолжените викенди, кои во 2015-та ќе ги имаме многу!

kalendar-so-praznici-za-2015-godina.jpg

Можете да го преземете во PDF тука.

Или, во секое време да го најдете на CRNOBELO.com во делот „препорачуваме“ (во најдесната колона).

Трета опција ви е да го испринтате и поставите на видливо место во вашата канцеларија или соба. :-)

Би можело да ве интересира:

Инспиративна објава и фотографија на Македонец: „За моите деца да имаат свои соби, јас спијам на под... „За да ја исполнам желбата на моите дечиња, секое од нив да има своја соба, веќе...
Пејачката и докторка Симона Поповска се породи по вторпат: „Среќна сум што се мала разлика со првиот... „Бременоста помина во одличен ред како и самото породување. Многу сум среќна што...
Невестата од Галичка свадба за CRNOBELO.com: „Носијата беше тешка, но горда сум што ја негуваме трад... „Носијата беше тешка, но тоа не претставуваше никаков проблем за мене поради мој...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg