Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Т-Мобиле им подари Samsung Galaxy S6 на десет корисници

На само еден ден пред македонската промоција на новиот Samsung Galaxy S6, Т - Мобиле им приреди несекојдневно изненадување на своите корисници. Во трговскиот центар Сити мол на 19 април, десет корисници добија на подарок Samsung Galaxy S6, преку одговарање на едноставни прашања со СМС.

t-mobile-im-podari-samsung-galaxy-s6-na-deset-korisnici-1.jpg

„Ова за мене беше специјален неделен ден,. Ден предходно од медиумите се информирав за настанот и знаев дека ќе дојдат во Скопје рано наутро од Куманово. земав учество и испратив СМС пораки со точни одговори. Па така, на мое огромно изненадување, станав еден од добитниците на телефонот Samsung Galaxy S6. Ова ми е првпат да добијам ваков ексклузивен подарок. Им благодарам на Т-Мобиле за  изненадувањето. До сега само ги читав одличните критики за телефонот, а сега едвај чекам да го користам и лично се уверам во карактеристиките на одличниот Samsung Galaxy S6“, изјави возбудено Дарио Королио од Куманово, еден од добитниците на најновиот телeфон од серијата на Samsung.

Имаше изненадување и за сите корисници кои тој ден во Телеком продавницата во Сити мол купија Samsung Galaxy S6 или S6 Edge, и го добија за 1МКД одличниот Samsung S5mini за 1МКД.

t-mobile-im-podari-samsung-galaxy-s6-na-deset-korisnici-2.jpg

t-mobile-im-podari-samsung-galaxy-s6-na-deset-korisnici-3.jpg

t-mobile-im-podari-samsung-galaxy-s6-na-deset-korisnici-4.jpg

Би можело да ве интересира:

Македонската Барби со совршени фотографии од одморот во Грција (фото) Од впечатливи костими за капење до бели, куси летни фустанчиња, Калтрина изгледа...
„Почивај во мир, љубов“ - Танзаниски музичар објави дека неговата поранешна девојка, македонската ин... Танзанискиот музичар Оми Димпоз денес (04.12) ја сподели тажната вест за смртта ...
Тематски 28-ми роденден во двор на дечко од Куманово, со бургер бар, ќебе бар и есенски декорации (ф... „Си организирав тематска забава во мојот двор. На самото место се печеше скара, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg