Актерите од „Умни Глави“ - 18 години подоцна

После 18 години отсуство, најомиленото македонско семејство од серијата “Умни Глави“ се враќа на ТВ екраните.

akterite-od-umni-glavi-18-godini-podocna.jpg

Тие оваа сабота во 22.30ч на Алфа ќе бидат гости кај нивниот поранешен колега од серијата, Жарко Димитриоски, во популарното ток-шоу ”Еден на Еден“.

Какво е чувството да се биде дете-ѕвезда во Македонија, што се случувало зад камерите на серијата, кои биле првите симпатии на актерите и како истото тоа семејството од серијата би изгледало денеска, се само дел од работите кои што ќе ги гледаме со “умните глави“.

Нè чека една од најзабавните епизоди од оваа "Еден на Еден" сезона. Погледнете ја најавата:

Би можело да ве интересира:

Панчо и Андреј: „Пред 20 години започна сонот ДНК, имаше многу сопки, неправди, хејтери, лажни прија... „Полна месечина“, „Навлечен на тебе“, „Пази се од мене“, „Што сака нека биде“......
„Татко ми ми рече дека тој свет е подмолен“: Елена Ристеска со емотивна објава 20 години по победата... „Кога дознаа дека сум влегла во 100-те полуфиналисти, татко и ми рече: ’Елена то...
Јован Илиески (24): „На 4 години почнав да пелтечам поради траума, бев мета за задевање – сега не се... „Сега имам 24 години, а на мои 4 години, одејќи во градинка, предучилишна возрас...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg