Скопско - најубавата приказна од Македонија! (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Скопско - најубавата приказна од Македонија! (видео)

Новата реклама на Скопско е духовита проза за тоа како во Македонија се слави животот.

skopsko-najubava-prikazna-od-makedonija-001.jpg

Ова видео ја опишува неодоливата потреба да се сподели убавото со најблиските и да се искористи секоја и најмала причина за славење.

Приказна што охрабрува и потврдува дека не мора да се менуваме за да живееме среќно.

Најчитани неделава