Зошто македонски снимател е најтешката професија? (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Зошто македонски снимател е најтешката професија? (видео)

Најгледаното македонско ток-шоу, Еден на Еден, заврши со студиските епизоди за оваа фантастична осма сезона. Сега продолжуваат Еден на Еден специјалите, а оваа сабота не чека уникатното гостување од луѓето зад камерите – сниамтелите на шоуто!

zoshto-makedonski-snimatel-e-najteshkata-profesija-01.jpg

Слушнете ги неверојатните приказни и искуства на четворица сниматели од големиот Еден на Еден тим, оваа сабота во 19 и 15 часот на Телма.

Погледнете ја најавата и уверете се зошто треба да ја гледате оваа симпатична епизода од вашето омилено шоу: