Најубавите Инстаграм фотки од првиот снег во Маврово
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Најубавите Инстаграм фотки од првиот снег во Маврово

Откако минатата недела падна првиот снег во Њујорк и тоа беше повод за Инстаграм да биде преплавен со фантастични снежни фотки, сега истото се случуваше кај нас.

najubavite-instagram-fotki-od-prviot-sneg-vo-mavrovo-001.jpg

Викендов Маврово беше покриено со првиот слој снег за оваа сезона.

Иако е малку за да ја прогласиме скијачката сезона за отворена, сепак е сосема доволно за да се направат неколку добри фотки.

Еве неколкумина кои успеаја во тоа:

https://www.instagram.com/p/BqVbLxHnIpD/

https://www.instagram.com/p/BqVHom0gIgh/

View this post on Instagram

🙃#nofilter

A post shared by Владо Апостолов (@apostolov80) on

View this post on Instagram

#mavrovonationalpark #mavrovo #leunovo #snow #winter

A post shared by Mavrovo National Park (@mavrovonationalpark) on

View this post on Instagram

First the coffee, then the adventures ☕️

A post shared by Bube Dragomanova🌺 (@bube.dragomanova) on

https://www.instagram.com/p/BqR7RBWHSIn/

https://www.instagram.com/p/BqUyPwkl8_X/

М. Д. | Црнобело