Каролина Гочева со ново предновогодишно модно видео за брендот Pennyblack
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Каролина Гочева со ново предновогодишно модно видео за брендот Pennyblack

Предновогодишната еуфорија започнува да се чувствува па, така и групацијата Магнетик подготви ново модно видео со Каролина Гочева во духот на забавите кои не очекуваат.

karolina-goceva-so-novo-prednovogodisno-modno-video-za-brendot-pennyblack-001.png

Ова е последно модно видео за оваа 2018 година за групацијата Магнетик и Каролина Гочева.

Овој пат Каролина Гочева е прикажана во едно поинакво, елгантно светло. Диско неонки, ноќна комбинација и поглед на Скопје.

Одличен начин да се заокружи годината со последното модно видео за Магнетик и Каролина Гочева.