Добредојдовте во Скопје - Сами за Валентин? Појасот нека ве гушне! (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Добредојдовте во Скопје - Сами за Валентин? Појасот нека ве гушне! (фото)

 На влезот во Скопје денес се врти порака за Денот на вљубените. „Сами за Валентин - појасот нека ве гушне“ е испишано на светлечката табла како потсетување за сите возачи.

grad-skopje-ima-resenie-za-site-onie-koi-se-sami-na-sv-valentin-foto-01.jpg

Симпатичен начин да се потсетиме дека треба секогаш да возиме со врзан појас.

Е. П. | Црнобело

Најчитани неделава