Скопје под снег на 1-ви април низ Инстаграм фотографии

https://www.instagram.com/p/B-bbztIHAWO/

https://www.instagram.com/p/B-bWNyQH1KY/

С. С. | Црнобело Би можело да ве интересира:

Се ожени синот на Дац – ексклузивни фотографии од свадбата на актерот Јаков Спасов и неговата сакана... „Ме запроси сосема во наш стил, си седевме по дома, баравме кој филм да гледаме ...
Македонија низ објективот на туристка од Турција: „Тргнав со предрасуди, но оваа земја ги надмина мо... „Скопје ме потсети дека треба да го видам целиот Балкан“ – вели Турчинката која ...
„Горд сопруг“ - Сопругата на Сашко Коцев стана Доктор на науки, актерот ја сподели веста Сашко Коцев веќе 9 години ужива во бракот со докторката Смиљана Бундовска, која ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg