Провокативни пози, изјава на љубов на сопругот: Аделина Тахири на летување во Албанија (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Провокативни пози, изјава на љубов на сопругот: Аделина Тахири на летување во Албанија (фото)

Атрактивната русокоса ужива со сопругот покрај Јонското Море во Албанија и му изразува љубов на социјалните мрежи.

adelina-tahiri-so-soprugot-na-letuvanje-vo-albanija-foto-01.jpg

Аделина Тахири како летна дестинација за одмор годинава ја избра Албанија. Пејачката ужива во луксузен ресорт заедно со својот сопруг Серјожа Марков.

Аделина не се штеди кога се модните додатоци за плажа во прашање, па таа секој ден позира со различни очила за сонце, бикини и наметки.

Инаку, пејачката од бракот со Сержоја го има синот Јан, а од неодамна нивното семејство се прошири со уште еден член, односно со пуфкастиот миленик Џек.

Таа на Инстаграм стори објави фотографија од својот сопруг на која пишува „Те сакам“.

adelina-tahiri-so-soprugot-na-letuvanje-vo-albanija-foto-02.png

Фотки од одморот на Аделина во Албанија:

View this post on Instagram

G.M.

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

😎

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🐆🐆

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🐆

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🧿 nazar 🧿 dhe 👃 3 her 😍

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🌸

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🌸

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

@lola.fashion_skopje

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🍦 be perfect with @perfectslim001 🍦

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

С. С. | Црнобело

Најчитани неделава