Дарен порасна - Синчето на Тамара Тодевска, наполни 2 години (фото)


Дарен порасна - Синчето на Тамара Тодевска, наполни 2 години (фото)

Тамара Тодевска е горда мајка на две деца, а денес, синчето Дарен полни 2 години.

daren-porasna-sincheto-na-tamara-todevska-napolni-2-godini-foto-01.jpg

Пејачката го поминува целото слободно време со своите деца и обожава да споделува слатки моменти од секојдневието со Хана и Дарен на социјалните мрежи.

92643789_1320395381684046_6953327413791413139_n.jpg

Хана обожава да пее и да танцува, а Дарен ужива во детски игри - двајцата се најголемата радост на Тамара и нејзиниот сопруг.

108084436_307015574040555_2163344945331825267_n.jpg

Денес (12-ти декември), Дарен полни 2 години, а Тамара ја објави нивната прва фотка по породувањето и една од синчето пораснато.

daren-porasna-sincheto-na-tamara-todevska-napolni-2-godini-foto03.jpg

daren-porasna-sincheto-na-tamara-todevska-napolni-2-godini-foto04.jpg

daren-porasna-sincheto-na-tamara-todevska-napolni-2-godini-foto02.jpg

Повеќе фотки од Дарен и Хана:

https://www.instagram.com/p/B6VdwfillMm/

https://www.instagram.com/p/B6UA4xfllAt/

 

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Андреа од Далма Кетеринг: „Готвиме со мерак и веќе 15 години сме дел од најзначајните мигови на наши... Таму нема „јас“, туку само „ние“, тие се тим кој веќе 15 години функционира како...
Тамара Тодевска и Антониа Гиговска во секси издание со совршена изведба на култен македонски хит (фо... Тамара Тодевска неодамна имаше настап во еден скопски локал, каде како и секогаш...
Позитива на денот: Невена (7) од Злетово ја скрати косата и ќе ја донира за деца болни од рак Невена е уште едно од низата деца кои од најмала возраст знаат да ја покажат љуб...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg