Весна Петрушевска за 18-тиот роденден на синот: „Се обидувам да се насмеам знаејќи дека е во добри раце кај татко му во Хјустон“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Весна Петрушевска за 18-тиот роденден на синот: „Се обидувам да се насмеам знаејќи дека е во добри раце кај татко му во Хјустон“

vesna-petrushevska-za-18-tiot-rodenden-na-sinot-se-obiduvam-da-se-nasmeam-znaejkji-deka-e-vo-dobri-race-kaj-tatko-mu-vo-hjuston-01.jpg

Синот на Весна Петрушевска наполни 18 години. По тој повод актерката се огласи со емотивен статус:

Кирил наполни 18 години. Се обидувам да се насмеам и навистина сум среќна за него, знаејќи дека е во добри раце кај татко му во Хјустон. Нормално сум досадна зборувајќи му да учи, да се запише на добар универзитет, да си фати женска...демек сум кул и ок...тој стана полнолетен дечко....

Се сеќавам на чевличката која ја носеше во Битола 2 броја помали, па имаше некое раниче на малото прсте.

Отидовме да купиме нови чевли во Пеко (природно Битола) и продавачката ме прашува: Ваш е ? Ја гледам насмеано и и одговарам: Највеќе е мој... Златен на мајка ми фали ама знам дека ќе успее. Кики те сакам колку сите зрнца во песокот!

Прочитајте и „Солзи капат сами“: Весна Петрушевска со емотивно видео се збогува со синот кој се сели во САД

Кирил наполни 18 години❤️ @ktrenkos00 ❤️се обидувам да се насмеам и навистина сум среќна за него , знаејќи дека е во...

Posted by Vesn Bejbimama Petrusevska on Saturday, April 17, 2021

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Синот на Слаткар прави чекорчиња, тато го држи, а мама Сања Николиќ ги снима (фото) Нивниот наследник почна да се движи сам, а чекорчињата на Моша направени на трев...
Синот на Ребека ја пее „Дали ме сакаш“ на Калиопи и ја поткрева свеста за ретките болести (видео) Ребека и нејзиниот 14-годишен син Маркијан станаа симбол и закрила на лицата со ...
„За да го прославам мојот роденден со баба и дедо“ - пораки од најмалите зошто да останете дома (фот... Деновиве на социјалните мрежи се шири фотографија од 17 мали дечиња кои шират по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg