Браво Ана! Малата Ана се избори и со короната и со ракот на Детската клиника во Скопје (видео)


Браво Ана! Малата Ана се избори и со короната и со ракот на Детската клиника во Скопје (видео)

bravo-ana-malata-ana-se-izbori-i-so-koronata-i-so-rakot-na-univerzitetskata-klinika-za-detski-bolesti-vo-skopje-01.jpg

Ова е вест на денот која срцето го грее. Браво храбра мала Ана!

„Нема поголема радост кога мајка си го гушка оздравеното дете... Особено ако станува збор за една опасница Ана, која како од шега отепа една Корона и една досадна малигна болест.

Денеска сите на Универзитетска Клиника за детски болести потпевнуваа "Браво Ана - браво Ана " !

Епа, навистина браво Ана!“, објавија од Детската клиника во Скопје.

*видеото е објавено со дозвола на родител

Нема поголема радост кога мајка си го гушка оздравеното дете ❤ особено ако станува збор за една опасница Ана, која како...

Posted by Detska Klinika on Friday, May 7, 2021

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Човекот со убава душа секогаш ќе ја пронајде убавината во другите луѓе Велат таа има насмевка која го осветлува денот, секогаш расположена, полна со ен...
Новиот мост на булервар АСНОМ се отвора за еден месец Скопје, 30.09.2021 година - Привршуваат градежните работи на новиот мост на...
Во Скопје стартуваше летната лига во трчање на плажа Beach Run 2017 Со трката крај Вардар во Скопје, започна серијата трки на плажа, Beach Run 2017....

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg