Тамара Тодевска со децата во Маврово, Антониа Гиговска без шминка со мајка ѝ: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?


Тамара Тодевска со децата во Маврово, Антониа Гиговска без шминка со мајка ѝ: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Кој отпатува за Црна Гора, а кој за Турција? Кој ги отвори старите семејни албуми, а кој се посвети на хуманитарна работа?

tamara-todevska-so-decata-vo-mavrovo-antonia-gigovska-bez-shminka-so-majka-i-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Тамара Тодевска го мина викендот со семејството во Маврово, Адријан Гаџа покажа како изгледале тој и неговиот брат како деца, а пак Панчо и Андреј од ДНК беа на скромна хуманитарна мисија во селото Ерџелија за да помогнат на едно прекрасно семејство.

Лила се релаксираше во црногроскиот град Тиват, а актерот Жарко Димоски објави совршена фотка од Истанбул.

Антониа Гиговска пак ѝ го честиташе роденденот на мајка си со старо видео од летото на кое двете се во природно издание.

Што правеа македонските ѕвезди деновиве?

Тамара Тодевска

tamara-todevska-so-decata-vo-mavrovo-antonia-gigovska-bez-shminka-so-majka-i-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-02.jpgФото: Инстаграм стори Тамара Тодевска

Панчо и Андреј од ДНК

Жарко Димоски

Каролина Гочева

Татјана Стојановска

Јелена Јованова

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска во смело бикини издание со тетоважа под градите (фото) Антониа Гиговска на својот Инстаграм профил прикачи фотки од својот летен одмор ...
Мистер Пица, Балила, Мама Италијана - каде ќе ја вкусите најдобрата пица во Скопје? Пица е јадењето на кое навистина малкумина ќе кажат не. Скопје изобилува со одли...
Туна објави фотка со новороденчето, Лила се сонча на плажа: Што прават македонските ѕвезди на Инстаг... „Каков прекрасен крај на совршено патување. Ви благодарам на сите пораки и поддр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg