Лила Филиповска го прослави 50-тиот роденден во фустан со висок шлиц, покрај најблиските (фото)


Лила Филиповска го прослави 50-тиот роденден во фустан со висок шлиц, покрај најблиските (фото)

Лила Филиповска во најсекси издание досега, во фустан со висок шлиц до колковите, го прослави 50-тиот роденден во ресторан заедно со најблиските.

lila-filipovska-go-proslavi-50-tiot-rodenden-vo-fustan-so-visok-shlic-pokraj-najbliskite-foto-01.jpg

49-иот роденден Лила го прослави во Барби стил, облечена во краток розов фустан, со розови декорации.

За јубилејниот 50-ти роденден, Лила направи уште еден моден погодок, со црн, елегантен и секси фустан со шлиц до колковите.

Роденденската забава на Лила беше во скопски ресторан, со многу балони, цвеќиња и жива музика.

Нејзиниот син Филип објави фотка со мајка си и на шега напиша: „Среќен роденден Лиле од квизот Се или ништо.“

IMG 20211016 105103

Повеќе фотки од 50-тиот роденден на Лила:

lila-filipovska-go-proslavi-50-tiot-rodenden-vo-fustan-so-visok-shlic-pokraj-najbliskite-foto-04.jpg

lila-filipovska-go-proslavi-50-tiot-rodenden-vo-fustan-so-visok-shlic-pokraj-najbliskite-foto-033.jpg

lila-filipovska-go-proslavi-50-tiot-rodenden-vo-fustan-so-visok-shlic-pokraj-najbliskite-foto-02.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мистер Пица, Балила, Мама Италијана - каде ќе ја вкусите најдобрата пица во Скопје? Пица е јадењето на кое навистина малкумина ќе кажат не. Скопје изобилува со одли...
Ребека со семејни фотки му го честиташе 15-тиот роденден на синот Маркијан „Најголемата наша желба е да бидеш среќен и опкружен со добри луѓе“, гласи дел о...
„За да го прославам мојот роденден со баба и дедо“ - пораки од најмалите зошто да останете дома (фот... Деновиве на социјалните мрежи се шири фотографија од 17 мали дечиња кои шират по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg