Македонска инфлуенсерка со ехо-снимка и бајковита фотосесија со партнерот откри дека е бремена

„Знам дека е рано за труднички фотки, но не можев да не позирам вака“, напиша инфлуенсерката Ангела Ѓоргиева во описот на фотките со кои ја објави веста дека е бремена.

bajkovita-fotosesija-makedonska-influenserka-so-eho-snimka-i-fotosesija-so-partnerot-otkri-deka-e-bremena-01.jpg

Ангела Ѓоргиева е македонска инфлуенсерка со повеќе од 34.000 следбеници, која пред извесен период стапи во брак, па беше на меден месец во Мексико, а сега објави дека со партнерот го очекуваат нивното прво дете.

Веста за бременоста таа ја најави со фотосесија со ехо-снимка.

На фотографиите се држи за трудничкото стомаче, а во описот напиша „Знам дека е рано за труднички фотки, но не можев да не позирам вака“.

Нејзината бајковита фотосесија:

bajkovita-fotosesija-makedonska-influenserka-so-eho-snimka-i-fotosesija-so-partnerot-otkri-deka-e-bremena-05.jpg

bajkovita-fotosesija-makedonska-influenserka-so-eho-snimka-i-fotosesija-so-partnerot-otkri-deka-e-bremena-04.jpg

bajkovita-fotosesija-makedonska-influenserka-so-eho-snimka-i-fotosesija-so-partnerot-otkri-deka-e-bremena-03.jpg

bajkovita-fotosesija-makedonska-influenserka-so-eho-snimka-i-fotosesija-so-partnerot-otkri-deka-e-bremena-02.jpg

На следната страна фотографии од свадбата...Би можело да ве интересира:

Македонска инфлуенсерка со романтични свадбени фотки, каде миленикот е во главна улога Со бајковита венчаница во боја на шампањ и романтични детали, но пред сè со свој...
Македонска инфлуенсерка го откри полот на близначињата на забавен начин: „Се молевме за едно, благос... „Се молевме за едно, а благословени сме со две“, напиша идната мајка на својот И...
Македонската инфлуенсерка Марис во комбинезон со пердуви се венчаше во манастирот Бигорски (фото) На најубавото место во Македонија Марија Јовева од Штип, позната како Марис Џоли...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg