Адријан Гаџа танцува со вработените како Џанлука Ваки, „Талат“ со роза за мајка му: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Адријан Гаџа по примерот на светски славниот Италијанец Џанлука Ваки танцува со вработените од неговиот локал... Убава енергија и позитивна атмосфера, потребно ни е, зарем не? Аделина Тахири со сопругот, а Јелена Јованова во кревет додека ја шминкаат за на сет.

adrijan-gadja-so-vrabotenite-tancuva-kako-djaluka-vaki-talat-so-majka-mu-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Дритон Вејсели ѝ подари роза на својата мајка, Вера Мештеровиќ блеска на работното место, а Дејан Манасков е посветен на спортските подготовки.

Што правеа македонските ѕвезди деновиве?

Дритон Вејсели (Талат од „Преспав“)

adrijan-gadja-so-vrabotenite-tancuva-kako-djaluka-vaki-talat-so-majka-mu-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-02.jpgфото: Инстаграм стори Дритон Вејсели

Адријан Гаџа

Игор Ангелов

Елена Стефановска

Марко Маринковиќ Слаткар

Дејан Манасков

https://www.instagram.com/p/CYtk97Jo0BY/

Аделина Тахири

Миа Костова

Мартија Станојковиќ

https://www.instagram.com/p/CYgfI7uoEmv/

https://www.instagram.com/p/CYWXJnKA_rC/

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Горан Алачки ѝ слави роденден на саканата, Светлана Црнокрак блеска со холивудски гламур: Што прават... Горан Алачки го прослави 59-иот роденден на неговата сакана Марина, Кристина Дим...
Елена Ѓорговска, студент по медицина и модел: „Учев по 12-14 часови на ден, за да можам да одам на м... „Кога се запишав на факултет сите блиски ме прашуваа ‘Медицина и моделинг? Нема ...
Татјана Стојановска во Дојран, Слаткар објави фотка со синот за неговиот трети роденден: Што прават ... Сара Мејс и Димитар Атанасовски беа на велигденско кампување со децата во селото...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg