Драган Спасов Дац доби снаа, Жарко Димоски на меден месец на Малдиви: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Драган Спасов Дац со торта инспирирана од филмскиот серијал „The Lord of the Rings“ сподели дека добил снаа што ја сака како ќерка, Викторија Лоба со саканиот ужива на море во Грција, а Жарко Димоски објави и видео од медениот месец на Малдиви.

dragan-spasov-dac-dobi-snashka-zharko-dimoski-na-meden-mesec-na-maldivi-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Драган Спасов Дац објави дека неговиот син, актерот Јаков Спасов, наскоро ќе прави свадба со својата избраничка Софија, а за оваа убава вест со фотографии од торта со прстени и тематика од филмскиот серијал „The Lord of the Rings“, актерот и музичар напиша: „Добив уште една ќерка, тоа е мојата снашка Софија! Љубов во неограничени количини!“

Елена Ристеска ја истакна својата убавина за едно ТВ гостување, а Ирена Спировска повторно ги истражуваше убавините на Македонија.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Драган Спасов Дац

 dragan-spasov-dac-dobi-snashka-zharko-dimoski-na-meden-mesec-na-maldivi-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-05.jpgфото: Фејсбук Драган Спасов Дац

dragan-spasov-dac-dobi-snashka-zharko-dimoski-na-meden-mesec-na-maldivi-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-04.jpgфото: Фејсбук Драган Спасов Дац

Елена Ристеска

Викторија Лоба

dragan-spasov-dac-dobi-snashka-zharko-dimoski-na-meden-mesec-na-maldivi-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-03.jpg

Ирена Спировска (во Радовиш)

Васил Гарванлиев

Антониа Гиговска

Сара Мејс 

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Се ожени синот на Дац – ексклузивни фотографии од свадбата на актерот Јаков Спасов и неговата сакана... „Ме запроси сосема во наш стил, си седевме по дома, баравме кој филм да гледаме ...
Сара Мејс како Баба Мразица на осветлувањето на 12-метарската елка во East Gate Mall (фото) Со впечатлив стајлинг и новогодишни песни, Сара Мејс беше дел од осветлувањето н...
Сара Мејс во осмиот месец од бременоста влезе во базен со ајкули, заштитена во кафез (видео) „Дури си во базенот со ајкулчињата слатки си земаш една школка и после бисерот о...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg