Сара Мејс во 8-иот месец од бременоста - ужива на плажа во Турција со семејството (фото)

Во 31-та недела од бременоста Сара Мејс во бикини издание се релаксира на плажа во Турција со семејството.

sara-mejs-na-plazha-vo-turcija-vo-8-miot-mesec-od-bremenosta-so-dimitar-atanasovski-i-kjerkichkata-foto-01.jpg

Сара Мејс во 8-иот месец од бременоста ужива на плажа во Турција со сопругот Димитар Атанасовски и ќеркичката Илина.

Парот, кој очекува синче, е сместен во голем ресорт со базени, кој нуди низа забавни активности.

Сара на својот Инстаграм профил објави фотографии оттаму, на кои позира во црни бикини со ѕвездички.

Фотографии од одморот во Турција на Сара и Димитар:

View this post on Instagram

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace__)

sara-mejs-na-plazha-vo-turcija-vo-8-miot-mesec-od-bremenosta-so-dimitar-atanasovski-i-kjerkichkata-foto-04.jpg

sara-mejs-na-plazha-vo-turcija-vo-8-miot-mesec-od-bremenosta-so-dimitar-atanasovski-i-kjerkichkata-foto-03.jpg

sara-mejs-na-plazha-vo-turcija-vo-8-miot-mesec-od-bremenosta-so-dimitar-atanasovski-i-kjerkichkata-foto-05.jpg

sara-mejs-na-plazha-vo-turcija-vo-8-miot-mesec-od-bremenosta-so-dimitar-atanasovski-i-kjerkichkata-foto-09.jpg

sara-mejs-na-plazha-vo-turcija-vo-8-miot-mesec-od-bremenosta-so-dimitar-atanasovski-i-kjerkichkata-foto-07.jpg

sara-mejs-na-plazha-vo-turcija-vo-8-miot-mesec-od-bremenosta-so-dimitar-atanasovski-i-kjerkichkata-foto-08.jpg

sara-mejs-na-plazha-vo-turcija-vo-8-miot-mesec-od-bremenosta-so-dimitar-atanasovski-i-kjerkichkata-foto-06.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ќерката на Сара Мејс и Димитар го прослави 5-тиот роденден со тематска забава и торта на 3 ката (фот... „Во свет полн со Барби и Wednesday, горд сум што избра да бидеш Wonder Woman. Ср...
Сара Мејс и Димитар Атанасовски на егзотичен одмор во Египет - пејачката во топ форма по второто пор... „Само одмор, лето, море, коктели и детски насмевки - давај животе“, порачува Сар...
Сара Мејс и Димитар Атанасовски уживаат на зимување во Златибор со децата - прв снег за Кирил (фото) Кирил кој уште го нема прославено својот прв роденден, среќно во скафандер си ле...
Јован Јованов ужива во Куба – да одмори од студената Канада (фото) Кога не е работно ангажиран во Канада и не е на посета во родната Македонија, Јо...
Лила Филиповска за првпат се појави на настан со кратка коса – блеска со самодоверба и елеганција, п... Лила продефилира на Саемот за венчавки во црна тоалета со висок шлиц и за првпат...
Врчак ужива на одмор во луксузен ресорт на море (фото) Пред извесен период најави нови музички проекти, а во меѓувреме Раде Врчаковски ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg