Ријана, Јелена Карлeуша: Сопругот на Јана Серафимова прави пародија од фотките на славните (фото)

Избраникот на спортската новинарка Јана Серафимова, Горан Петровски, очигледно има одлична смисла за хумор. Неговите пародии на Инстаграм, каде тој најчесто копира стајлинзи на Ријана, слатко ќе ве насмеат. Плус, најубавите фотки од парот, кој викендов (19.06) стапи во брак...

rijana-jelena-karlusha-soprugot-na-jana-serafimova-pravi-parodija-od-fotkite-na-slavnite-foto-1.jpg

Спортската новинарка Јана Серафимова неодамна стапи во брак со својот сакан Горан Петровски.

Таа блесна на прекрасната свадбена церемонија, покрај својот избраник.

Ако го погледнете Инстаграм профил на Горан, ќе сфатите дека една од нејговите најсилни страни е одличната смисла за хумор.

Шармантниот Горан постојано прави пародија од стајлинзите на славните дами. Последна во низата му е Јелена Карлеуша, но дефинитивно омилена инспирација му е Ријана.

Забавно, зарем не?

Јелена Карлеуша

https://www.instagram.com/p/CbS8PcXMkET/

Ријана

https://www.instagram.com/p/CZhqWZfLbaG/

https://www.instagram.com/p/BpujzzKnvOG/

https://www.instagram.com/p/Bl8ZdmcnKGH/

https://www.instagram.com/p/BikAJ7vHiOp/

https://www.instagram.com/p/BUFjdZLhF6y/

Но, тој не сопира тука, во секојдневието постојано прави забавни фотки на разни теми.

Уште неколку хит фотки од Горан со забавни описи:

„Седим размишљам… поуу сиротињо“

https://www.instagram.com/p/CeoTeeTsYZl/

Слика за полуматура

https://www.instagram.com/p/CbYM9x7LoIC/

„Почнаа филтрине од инста на глаa да ми растат“

https://www.instagram.com/p/B-AovLxnqd3/

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Грдосијо, провинцијалко“ – Јелена Спенџарска опоменува за лошите коментари на социјалните мрежи и ш... „Некогаш ќе прочитам некој лош коментар кој што сте го оставиле за мене на некој...
Прв снег на Попова Шапка сезонава - Гале од Тетово ни ја пренесува атмосферата оттаму (фото) На Попова Шапка денес (12.11) првпат годинава падна снежна прекривка. Кон средин...
Познати Македонки кои веќе добиле внучиња, а изгледаат одлично Фолкерката Даниела Темелковска годинава стана баба, но на Инстаграм мами воздишк...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg