Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Ријана, Јелена Карлeуша: Сопругот на Јана Серафимова прави пародија од фотките на славните (фото)

Избраникот на спортската новинарка Јана Серафимова, Горан Петровски, очигледно има одлична смисла за хумор. Неговите пародии на Инстаграм, каде тој најчесто копира стајлинзи на Ријана, слатко ќе ве насмеат. Плус, најубавите фотки од парот, кој викендов (19.06) стапи во брак...

rijana-jelena-karlusha-soprugot-na-jana-serafimova-pravi-parodija-od-fotkite-na-slavnite-foto-1.jpg

Спортската новинарка Јана Серафимова неодамна стапи во брак со својот сакан Горан Петровски.

Таа блесна на прекрасната свадбена церемонија, покрај својот избраник.

Ако го погледнете Инстаграм профил на Горан, ќе сфатите дека една од нејговите најсилни страни е одличната смисла за хумор.

Шармантниот Горан постојано прави пародија од стајлинзите на славните дами. Последна во низата му е Јелена Карлеуша, но дефинитивно омилена инспирација му е Ријана.

Забавно, зарем не?

Јелена Карлеуша

Ријана

Но, тој не сопира тука, во секојдневието постојано прави забавни фотки на разни теми.

Уште неколку хит фотки од Горан со забавни описи:

„Седим размишљам… поуу сиротињо“

Слика за полуматура

„Почнаа филтрине од инста на глаa да ми растат“

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...
Се ожени синот на Дац – ексклузивни фотографии од свадбата на актерот Јаков Спасов и неговата сакана... „Ме запроси сосема во наш стил, си седевме по дома, баравме кој филм да гледаме ...
Елена Ристеска го прослави роденденот на море: „36 години и не е така лошо, нели?“ (фото) „Ви благодарам на сите за роденденските честитки, 36 години и не е така лошо, не...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg