Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Ана Стојанова е уникатна невеста во венчаница со висок шлиц, па во мини разголен фустан – свадба во вила во Охрид со поглед на езеро (фото)

На денот на венчавката, Ана Стојанова објави фотка како прима инфузија, а неколку часа подоцна, заблеска во уникатна венчаница со висок шлиц која го истакнува нејзиното фит тело и ја круниса љубовта со својот избраник Кирил во вила во Охрид.

ana-stojanova-e-unikatna-nevesta-vo-venchanica-so-visok-shlic-pa-vo-mini-razgolen-fustan-kazha-da-vo-ohrid-vo-vila-so-pogled-na-ezero-foto--1.jpg

Во ноември 2021 година, онлајн фитнес тренерот и една од најфит Македонките, Ана Стојанова имаше запросување како сцена од филм на кровот на ГТЦ, Скопје.

Венчавката се одржа на 2 јули 2022, во вила во Охрид со базен и поглед кон Охридското Езеро.

Со своите фанови Ана сподели дека свадбениот ден го започна со инфузија и напиша: „Сè е ок. Не е лесно да си невеста“.

ana-stojanova-e-unikatna-nevesta-vo-venchanica-so-visok-shlic-pa-vo-mini-razgolen-fustan-kazha-da-vo-ohrid-vo-vila-so-pogled-na-ezero-foto.jpg

Неколку часа подоцна, невестата заблеска покрај елегантниот младоженец Кирил, со кој одиграа прв танц под магичното зајдисонце во Охрид.

ana-stojanova-e-unikatna-nevesta-vo-venchanica-so-visok-shlic-pa-vo-mini-razgolen-fustan-kazha-da-vo-ohrid-vo-vila-so-pogled-na-ezero-foto-9.jpgфото: Инстаграм

ana-stojanova-e-unikatna-nevesta-vo-venchanica-so-visok-shlic-pa-vo-mini-razgolen-fustan-kazha-da-vo-ohrid-vo-vila-so-pogled-na-ezero-foto12.jpg

ana-stojanova-e-unikatna-nevesta-vo-venchanica-so-visok-shlic-pa-vo-mini-razgolen-fustan-kazha-da-vo-ohrid-vo-vila-so-pogled-na-ezero-foto-2-.jpg

Ана беше облечена во гламурозна венчаница со висок шлиц, што го истакнува нејзиното фит тело, а косата ѝ беше собрана во ниско опавче.

ana-stojanova-e-unikatna-nevesta-vo-venchanica-so-visok-shlic-pa-vo-mini-razgolen-fustan-kazha-da-vo-ohrid-vo-vila-so-pogled-na-ezero-foto-04.jpgфото: Инстаграм

Македонското трио Trinity Strings биле задолжени за музичкиот дел на почетокот од прославата, а на забавата присутни биле и Роберт и Панки од Куку Леле, според Инстаграм објавите на гостите.

Во текот на ноќта, долгата венчаница Ана ја замени со мини разголен фустан и патики, па ги покажа танцувачките способности.

ana-stojanova-e-unikatna-nevesta-vo-venchanica-so-visok-shlic-pa-vo-mini-razgolen-fustan-kazha-da-vo-ohrid-vo-vila-so-pogled-na-ezero-foto13.jpg

ana-stojanova-e-unikatna-nevesta-vo-venchanica-so-visok-shlic-pa-vo-mini-razgolen-fustan-kazha-da-vo-ohrid-vo-vila-so-pogled-na-ezero-foto-1.jpg

ana-stojanova-e-unikatna-nevesta-vo-venchanica-so-visok-shlic-pa-vo-mini-razgolen-fustan-kazha-da-vo-ohrid-vo-vila-so-pogled-na-ezero-foto11.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Се ожени синот на Дац – ексклузивни фотографии од свадбата на актерот Јаков Спасов и неговата сакана... „Ме запроси сосема во наш стил, си седевме по дома, баравме кој филм да гледаме ...
Какви се цените во Охрид ова лето 2022? Колку чини нескафе на плажа во Охрид, пиво или пица? Неодамна го посетив македон...
Вирален статус на Драган Спасов Дац: „Скопје мое, те плукаат ли? Но, им кажа ли за плажите на Вардар... „Скопје, им кажа ли за плажите на Вардар? За корзото на плоштад и за корзот...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg