Сашко Коцев прослави 10 години брак - повторно со омилената фотографија од свадбата, како и лани и преклани

Омилените жени во животот на Сашко Коцев се добропознати – неговата сопруга докторката Смиљана и ќерката Јоана, а веќе стана добропозната и неговата омилена фотографија од свадбата. Секоја година со истата ѝ честита брак на саканата...

sashko-kocev-proslavi-10-godini-brak-povtorno-so-omilenata-fotografija-od-svadbata-kako-i-lani-i-preklani-01.jpg

Сашко Коцев денес (22.09) слави 10 години брак со својата сакана Смиљана Бундовска. Актерот и шармантната докторка се венчаа во 2012 година во Куршумли Ан, а во 2017 година се реализираа и во улогата на родители.

Тие ја добија ќеркичката Јоана. Инаку, Коцев ја запроси Смиљана јавно на манифестацијата Златна бубамара на популарноста.

„Пред 9 години, ова време веќе ја врзував краватата“, напиша лани на својот Фејсбук профил Сашко Коцев во описот на омилената фотографија од неговата свадба по повод годишнината од брак.

Пред 9 години ,ова време веќе ја врзував краватата :)

Posted by Sasko Kocev on Wednesday, September 22, 2021

Оваа година повторно ја објави истата фотографија само со краток опис „10-ка“. Описот беше краток и по повод 8 години брак, во 2020-та - стоеја само датумите.

10-ka

Posted by Sasko Kocev on Thursday, September 22, 2022

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Панчо и Андреј: „Пред 20 години започна сонот ДНК, имаше многу сопки, неправди, хејтери, лажни прија... „Полна месечина“, „Навлечен на тебе“, „Пази се од мене“, „Што сака нека биде“......
Јован Илиески (24): „На 4 години почнав да пелтечам поради траума, бев мета за задевање – сега не се... „Сега имам 24 години, а на мои 4 години, одејќи во градинка, предучилишна возрас...
Вакви жени! Баба Милка на 79 години, со вештачки колк, се качува на карпа на Бислимска Клисура (фото... „Ова е баба Милка, 79 години, со вештачки колк. Баба Милка качи две насоки на Би...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg