Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Јутјуберот Мандар за кавгата со Лазаров: „Немаме комуникација, не знам дали сега сме ривали“

Тој е еден од најпознатите јутјубери на новата генерација, млад човек без влакна на јазикот кој константно креира јавни содржини во кои го искажува своето мислење, а токму јутјуберите денес се креаторите на јавното мислење на младите.

jutjuberot-mandar-za-kavgata-so-lazarov-nemame-komunikacija-ne-znam-dali-sega-sme-rivali-01.jpg

Многу помоќни се отколку кој било родител или кој било образовен систем.

Познат е и по својот серијал Late night ракија и салата, а открива дека подготвува нешто големо наскоро.

Денешен соговорник на Backstage е Васил, познат како Мандар.

Би можело да ве интересира:

Македонски познати парови кои денес слават Младенци (фото) „Денес е Младенци! Господ нека нѐ дарува сите со долг, успешен и среќен брак и м...
Даниел Кајмакоски откри дека се венча со саканата: „Ти си сè она што некогаш сум го барал“ Даниел Кајмакоски откри дека се венча со неговата сакана, а засега не е познато ...
Жена заборавила 35.000 денари на банкомат во Скопје, благодарна на човекот што ѝ ги врати - доказ де... Што би направиле вие ако најдете 35.000 денари на банкомат? Објавата на социјалн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg