Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 05-06-2023


Заеднички одмори, забави до зори - Македонски јавни личности кои се неразделни и приватно (фото)

Каролина Гочева и Елена Ристеска, Лила и Зоки Фаци, Тино и Атанас, Мартија и Иван Јованов - постојат некои пријателски парови на македонската јавна сцена кои се искрени и траат со години и од соработка прераснале во вистински пријателства.

zaednichki-odmori-zabavi-do-zori-makedonski-javni-lichnosti-koi-se-nerazdelni-i-privatno-foto-01.jpg

Сте се запрашале ли дали јавните личности кај нас навистина се дружат или само се сликаат заедно за на социјалните мрежи?

Нешто што почнало како деловна соработка, случајна средба на јавен настан или на некое патување, кај некои јавни личности прерасна во искрено пријателство.

Е тоа пријателство не знае за љубомора и ставање сопки, туку е вистинска другарска поддршка, одење на заеднички одмори, кафиња, излегување до зори на забави, славење родендени и семејни мигови.

Кои македонски јавни личности се дружат и надвор од сцената?

Лила и Зоки Фаци

zaednichki-odmori-drugarska-poddrshka-izleguvanje-do-zori-makedonski-javni-lichnosti-koi-se-druzhat-i-nadvor-od-scenata-02.jpg

Весна Бејби Петрушевска и Игор Џамбазов

zaednichki-odmori-drugarska-poddrshka-izleguvanje-do-zori-makedonski-javni-lichnosti-koi-se-druzhat-i-nadvor-od-scenata-06.jpg

Антониа Гиговска и Даниел Николовски

zaednichki-odmori-drugarska-poddrshka-izleguvanje-do-zori-makedonski-javni-lichnosti-koi-se-druzhat-i-nadvor-od-scenata-04.jpg

Елена Ристеска и Каролина Гочева

zaednichki-odmori-drugarska-poddrshka-izleguvanje-do-zori-makedonski-javni-lichnosti-koi-se-druzhat-i-nadvor-od-scenata-05.jpg

Дарко Димитров и Роберт Билбилов

zaednichki-odmori-drugarska-poddrshka-izleguvanje-do-zori-makedonski-javni-lichnosti-koi-se-druzhat-i-nadvor-od-scenata-03.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Лила во пустината Вади Рум, Дарко Велковски и Тамара во Рим: Што прават македонските ѕвезди деновиве... Фудбалерот Дарко Велковски и неговата сакана Тамара Чуприна уживаат во Рим, а па...
Македонски пар собираше донации на свадбата, наместо цвеќе, за да платат сметки за струја на загрозе... „Одлучивме да направиме скромна забава. Кога почнавме со самата организација за ...
Мики и Светлана, Силви и Влатко – Кои македонски парови имаат најдолга љубовна приказна? Маја и Дарко Панчеви, Ленче Дедејска и Горан Кукиќ, Зуица Лазова и Наум Петрески...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg