Уникатните селфи фотки на актерите за најава на хит серијата „Преспав“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Уникатните селфи фотки на актерите за најава на хит серијата „Преспав“

Првите епизоди од третата сезона на Преспав ги надминаа очекувањата, а подеднакво забавна е и уникатната најава од страна на актерите.

unikatnite-selfi-fotki-na-akterite-za-najava-na-hit-serijata-prespav-01.jpg

Од 17-ти декември почна да се емитува третата сезона на серијата Преспав каде работите се многу изменети, но сите омилени ликови се повторно на куп.

unikatnite-selfi-fotki-na-akterite-za-najava-na-hit-serijata-prespav-07.jpg

Овојпат рецепционерката Јелена од Драчево ја гледаме во улогата на оперативен менаџер на пансионот Преспав во кој се врати животот.

unikatnite-selfi-fotki-na-akterite-za-najava-na-hit-serijata-prespav-02.jpg

Марио повторно ја презема улогата шеф на кујната, вишиот инспектор Томе како и секогаш има огромна желба да пишува казни, а Талат пречекува на рецепција.

Кој гледа Преспав во моментов?! Поздравете го Талат со ваше селфи во коментар! #Преспав #ПреспавС03

Posted by Преспав on Monday, December 17, 2018

Прочитајте и Талат од „Преспав“: Снимањето на „Преспав“ е двапати посмешно од финалниот резултат!

Дел од актерите на уникатен начин ја најавија новата сезона на Преспав:

unikatnite-selfi-fotki-na-akterite-za-najava-na-hit-serijata-prespav-06.jpg

unikatnite-selfi-fotki-na-akterite-za-najava-na-hit-serijata-prespav-05.jpg

unikatnite-selfi-fotki-na-akterite-za-najava-na-hit-serijata-prespav-04.jpg

unikatnite-selfi-fotki-na-akterite-za-najava-na-hit-serijata-prespav-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хит танц потегот на вљубениот Талат од Преспав Во епизодата „Ромска убавица" во серијата Преспав рецепционерот Талат се вљуби в...
7 причини зошто да ја гледате хит мини серијата Чернобил Серијата прави да ви се смрзне крвта во вените, да не можете да спиете и со дено...
Виолетова брада, пресечен нос: Како изгледаат ликовите од Game of Thro... Тирион Ланистер нема само гребаница на лицето, туку носот му е целосно пресечен,...