Вечерва во Преспав ќе гледате: Какви се шансите на Јелена за нов дечко?

vecherva-vo-prespav-kje-gledate-kakvi-se-shansite-na-jelena-za-nov-dechko-01.jpg

Дали на Јелена ќе ѝ се посреќи кај агентот од ЦИА? Со какви маки се соочува Коста? Прочитајте што ќе гледате во вечерашната епизода од Преспав. 

Коста си продолжува со онлајн сеансите со психологот и разговараат за неговиот живот и за тоа дека Ула сака дете.

Психологот има 2 деца како „мали слатки ангелчиња“.  За да ја предомисли Ула од идејата да имаат дете, Коста ги договара децата на неколку дена кај нив на чување.

Децата пред Ула се воспитани и се однесуваат прекрасно, а Коста пати од нив.

Во пансионот доаѓа агент на ЦИА, па Јелена си ја гледа својата шанса кај него. 

Погледнете ја видео најавата:

Преспав С06Е05 - Ние не сме ангели

Децата се како ангелчиња, освен кога не се. 😄 Ула и Коста стануваат родители на еден ден, во епизодата „Ние не сме ангели“, вечерва во 20:15 на МРТ1. #Преспав #Сезона06

Posted by Преспав on Friday, December 24, 2021

Епизодата „Ние не сме ангели“ гледајте ја вечерва во 20:15 на МРТ1.

Би можело да ве интересира:

Кој морничав филм да го изгледате викендов, според хороскопскиот знак? На Лавовите сигурно ќе им се допадне Interview with the Vampire, додека Близнаци...
10 (по)нови мини-серии што ќе ги изгледате во еден здив Мистериозни убиства, политичка скандали и опасна жена која била на чело на најмо...
„Епизодата кога сите загубивме пријател“: Најзабавните моменти од „Friends“ со засекогаш омилениот Ч... Забавната игра во која Чендлер и Џои го добиваат станот на Моника и Рејчел, но и...
10 ужасни филмови кои вреди да ги изгледате (и веќе се сметаат за култни) The Room се смета за најлошиот филм на сите времиња кој мора да се изгледа, доде...
10 психолошки трилери за кои ќе размислувате со денови откако ќе ги изгледате Ако сакате приказни за сериски убијци, изгледајте го Zodiac – филм инспириран од...
10 збунувачки филмови што ќе треба да ги изгледате двапати за да ги разберете Јавноста до денес дебатира за значењето и смислата на Mullholand Drive, додека P...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg