Вечерва во Преспав ќе гледате: Какви се шансите на Јелена за нов дечко?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Вечерва во Преспав ќе гледате: Какви се шансите на Јелена за нов дечко?

vecherva-vo-prespav-kje-gledate-kakvi-se-shansite-na-jelena-za-nov-dechko-01.jpg

Дали на Јелена ќе ѝ се посреќи кај агентот од ЦИА? Со какви маки се соочува Коста? Прочитајте што ќе гледате во вечерашната епизода од Преспав. 

Коста си продолжува со онлајн сеансите со психологот и разговараат за неговиот живот и за тоа дека Ула сака дете.

Психологот има 2 деца како „мали слатки ангелчиња“.  За да ја предомисли Ула од идејата да имаат дете, Коста ги договара децата на неколку дена кај нив на чување.

Децата пред Ула се воспитани и се однесуваат прекрасно, а Коста пати од нив.

Во пансионот доаѓа агент на ЦИА, па Јелена си ја гледа својата шанса кај него. 

Погледнете ја видео најавата:

Преспав С06Е05 - Ние не сме ангели

Децата се како ангелчиња, освен кога не се. 😄 Ула и Коста стануваат родители на еден ден, во епизодата „Ние не сме ангели“, вечерва во 20:15 на МРТ1. #Преспав #Сезона06

Posted by Преспав on Friday, December 24, 2021

Епизодата „Ние не сме ангели“ гледајте ја вечерва во 20:15 на МРТ1.

Би можело да ве интересира:

Болеста на Берлин не постои - Детали кои ви поминале незабележано во „La Casa de Papel“ Убедливо најгледаната шпанска серија на Netflix продолжува да руши рекорди благо...
Елса, Покахонтас: Женски ликови од Дизни кои ги рушат сите стереотипи за жените Долго време жените, без разлика дали во цртан или филм, беа претставувани како б...
5 серии за успешни и моќни жени кои треба да ги гледате Кога надвор е пеколно топло, затворете се дома и изгледајте некоја интересна сер...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg