Вечерва во Преспав ќе гледате: Талат има ветена девојка од Џепчиште - како реагира Исаура?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Вечерва во Преспав ќе гледате: Талат има ветена девојка од Џепчиште - како реагира Исаура?

vecherva-vo-prespav-kje-gledate-vetenata-devojka-na-talat-doagja-vo-pansionot-kako-reagira-isaura001.jpg

Инспектор Томе се сомнева дека Коста е „надуван“, а Талат има средба со родителите на неговата ветена девојка од Џепчиште. Дали Дончо и Миле конечно ќе откријат што има во сефот? Вечерва во Преспав ќе гледате...

Во пансионот доаѓаат Азем и Зерина, таткото и маќеата на ветената девојка од Џепчиште за сопруга на Талат.

Исаура дознава за тоа и заедно со Наим прават дубари за да го претстават Талат во најлошо светло, за да ја раскинат договорената свадба и на крај успеваат во тоа.

Дончо и Миле конечно го отвораат сефот, а она што ќе го најдат внатре ќе ги изненади сите.

Погледнете ја видео најавата:

Преспав С06Е07 - Зете, мили зете

“Ако ви напра џепотрес и ви најда нешчо ќе ве свитка како пара_ _ _ _ _ _“ ... ШТО?! Епизодата „Зете, мили зете“ во 20:15 на МРТ1. #Преспав #Сезона06 #ЗетеМилиЗете

Posted by Преспав on Tuesday, December 28, 2021

Епизодата „Зете, мили зете“ гледајте ја вечерва во 20:15 на МРТ1.

Би можело да ве интересира:

Хит танц потегот на вљубениот Талат од Преспав Во епизодата „Ромска убавица" во серијата Преспав рецепционерот Талат се вљуби в...
Вечерва во Преспав ќе гледате: Кој е новиот симпатичен готвач во кујната на Марио? Во кујната на Марио има нов готвач, Талат се шета со кокошка, а Тони го обвинува...
Летни филмови со кои во мислите ќе се телепортирате на плажа Како што во зима сите им се радуваме на „новогодишните“ и „божиќните“ филмови, л...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg