Најзгодните машки претставници на Евровизија 2017
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Најзгодните машки претставници на Евровизија 2017

Додека го чекаме големото финале на Евровизија на 13-ти мај, прочепкавме по социјалните мрежи на натпреварувачите.

najzgodnite-mazi-pejaci-koi-ke-gi-vidime-na-evrovizija-2017-001.jpg

Најдовме повеќе згодни мажи во чии песни ќе уживате, а очигледно и во глетката тие 2-3 минути додека се на сцена.

На кои натпреварувачи треба да обрнете посебно внимание?

Robin Bengtsson, Шведска

https://www.instagram.com/p/BSgOzEYAuLM/?taken-by=robinbengtssons

Hovig, Кипар

Nathan Trent, Австрија

IMRI, Израел

View this post on Instagram

Resting 🙂 #3days

A post shared by IMRI (@imriziv) on

Групата O.Torvald, Украина

https://www.instagram.com/p/BTWqDPuAGkA/?taken-by=otorvald

Francesco Gabbani, Италија

https://www.instagram.com/p/BSOftHWAkp-/?taken-by=francescogabbani

Manel Navarro, Шпанија

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки и видео од првата проба на Eye Cue за Евровизија 2018 Натпреварувачите на Евровизија 2018, вчера започнаа со првите проби, а Eye Cue п...
Срамежливо девојче „растури“ на Америка има талент и од аудиција - вле... 13-годишно девојче со име Кортни Хадвин ги натера судиите да станат на нозе, а Х...
Eye Cue на црвениот тепих на предевровизиска забава во Мадрид (фото) Евровизија оваа година почнува од 8-ми мај, а пробите ќе почнат од оваа недела.&...