Жешкиот спот на Џеј Ло за „Ni Tú Ni Yo“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Жешкиот спот на Џеј Ло за „Ni Tú Ni Yo“

Излезе спотот за новиот летен хит на Џенифер Лопез и Gente de Zona - „Ni Tú Ni Yo“. Песната е дел од новиот албум на шпански јазик на Џеј Ло, кој треба да излезе во септември.

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-01.jpg

Во видеото кое се снимаше на Флорида, жешката Џеј Ло заведува со неколку секси стајлинзи, од кој највпечатлив е долгиот, жолт фустан.

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-02_copy.jpg

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-05_copy.jpg

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-03_copy.jpg

Во спотот се појавува и поранешниот маж на пејачката, Марк Ентони, кој моментално ѝ е бизнис партнер.

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-07.png

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-06_copy.jpg

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-04_copy.jpg

Погледнете го целиот спот на песната „Ni Tú Ni Yo“:

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Ние сме 2“ - Новата песна на Дупер која со нетрпение ја очекувавме Откако ја објавија хит песната „Не сум твој тип“, сите со нетрпение ја очекуваат...
Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
Солзи, емоции, невидена хемија: Хит изведбата на „Shallow“ на Бредли К... Неверојатната хемија на хит настапот во Лас Вегас направи дел од фановите да нав...