Жешкиот спот на Џеј Ло за „Ni Tú Ni Yo“


Жешкиот спот на Џеј Ло за „Ni Tú Ni Yo“

Излезе спотот за новиот летен хит на Џенифер Лопез и Gente de Zona - „Ni Tú Ni Yo“. Песната е дел од новиот албум на шпански јазик на Џеј Ло, кој треба да излезе во септември.

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-01.jpg

Во видеото кое се снимаше на Флорида, жешката Џеј Ло заведува со неколку секси стајлинзи, од кој највпечатлив е долгиот, жолт фустан.

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-02_copy.jpg

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-05_copy.jpg

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-03_copy.jpg

Во спотот се појавува и поранешниот маж на пејачката, Марк Ентони, кој моментално ѝ е бизнис партнер.

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-07.png

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-06_copy.jpg

zheshkiot-spot-na-dzej-lo-za-ni-tu-ni-yo-04_copy.jpg

Погледнете го целиот спот на песната „Ni Tú Ni Yo“:

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Селин Дион не сакала да ја отпее „My Heart Will Go On" - химната... Вториот најпродаван сингл на женски изведувач во историјата и осмиот најдобро пр...
„Ние сме 2“ - Новата песна на Дупер која со нетрпение ја очекувавме Откако ја објавија хит песната „Не сум твој тип“, сите со нетрпение ја очекуваат...
Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...