Култни македонски евергрини кои мора да ги пуштите на следната забава
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Култни македонски евергрини кои мора да ги пуштите на следната забава

Сашка Петковска – Бакни ме

Зафир Хаџиманов – Љубов неверна

Славе Димитров – Каде песно моја

Нина Спирова – Еден бакнеж

Диме Поповски – Штом те видам

Даниела Панчетовиќ Шпато – За нас почнува живот

Верица Ристевска – Галебе мој тажен

Квартет Импулси - Се руши еден свет

(О)Милена | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година Летото е речиси на прагот. Температурите полека се зголемуваат, а забавите стану...
Враќање во младоста - 15 песни за кои нема да верувате дека се стари 1... Не е потребно многу пресметување за да сфатите дека од 2001-ва година имаат поми...