Песни што ќе направат да се чувствувате подобро по раскинувањето


Песни што ќе направат да се чувствувате подобро по раскинувањето

Доста со клише совети од типот јадете сладолед и направете си нова фризура, по лошо раскинување - време е за добра музика.

pesni shto kje napravat da se chuvstvuvate podobro po raskinuvanje video 01

Срцето ви е скршено, а вие само се излежувате во креветот и гледате серии. Најдобрите совети што ги добивате од пријателите се да си купите нови чевли или да се почестите со омиленото чоколадо.

Минувате низ лошо раскинување и пребарувате на интернет како да ги подобрите работите?

Верувајте, најдобриот лек е музиката. Не е потребно никаков напор од ваша страна и можете да го правите тоа додека лежите во креветот.

Еве една плеј листа која ќе направи да се чувствувате подобро во миговите по раскинувањето:

New Rules - Дуа Липа

Irreplaceable - Бијонсе

Shout Out to My Ex - Little Mix

Call Me When You’re Sober - Еванесенс

Rainbow - Кеша

Brave Honest Beautiful - Fifth Harmony

Take a Bow - Ријана

Praying - Кеша

Don’t Hurt Yourself - Бијонсе ft Џек Вајт

Sorry Not Sorry - Деми Ловато

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година Летото е речиси на прагот. Температурите полека се зголемуваат, а забавите стану...
Ребека повикува на плажа, Лозано ќе го памти ова лето - македонски „ле... Летото е во полн ек, а добрата музика е неизоставен дел од забавата. Македонскат...