13-те најжешки спотови по 2000-та година (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


13-те најжешки спотови по 2000-та година (видео)

Ако некогаш добар спот подразбираше видео приказна која ќе ја раскаже суштината на песната, денес тоа значи едно – голотија, во големи количини.

13te-najzeski-spotovi-po-2000ta-godina-video-001.jpg

Факт е дека од 2000-та година, па навака, музичката индустрија драстично се промени и голото тело стана во фокусот на спотовите.

Затоа, ви ја пренесуваме листата на најжешки спотови на кои сведочевме во последниве две децении:

D'Angelo - Untitled

Britney Spears - Toxic

Beyoncé - Partition

Nelly - Hot In Herre

Rihanna - S&M

Beyoncé - Drunk in Love ft. JAY Z

Листата продолжува на следната страна...



Би можело да ве интересира:

„Ние сме 2“ - Новата песна на Дупер која со нетрпение ја очекувавме Откако ја објавија хит песната „Не сум твој тип“, сите со нетрпение ја очекуваат...
„Сакам да знам” - Дали ќе успеам, ако останам тука? Неодамна на социјалните мрежи се појавија интересни видеа, кои поттикнаа многу п...
Симеон Коруноски & Кортекс: Чисти емоции создаваат прекрасна песна Македонската музичка сцена доби уште една песна на интересна и млада комбинација...