Солзи, емоции, невидена хемија: Хит изведбата на „Shallow“ на Бредли Купер и Лејди Гага во Вегас
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Солзи, емоции, невидена хемија: Хит изведбата на „Shallow“ на Бредли Купер и Лејди Гага во Вегас

Неверојатната хемија на хит настапот во Лас Вегас направи дел од фановите да навиваат за љубовна врска помеѓу Лејди Гага и Бредли Купер.

solzi-emocii-nevidena-hemija-hit-izvedbata-na-shallow-na-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-01.jpg

Лејди Гага одржа шоу во Лас Вегас на кое на изненадување на публиката во еден миг се појави Бредли Купер на сцената. Ко-ѕвездите од филмот „A Star is Born“ заедно го отпеаја дуетот „Shallow“.

На сцената имаше солзи, емоции и невидена енергија, а публиката беше во транс.

Видеото од настапот стана вирален хит, а во коментари фановите навиваат за заедничка музичка турнеја за пејачката и актерот, а некои одат дотаму што проценуваат дека тие би биле совршен пар и во реалноста.

solzi-emocii-nevidena-hemija-hit-izvedbata-na-shallow-na-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-02.jpg

Песната е номинирана за Оскар, Гага за најдобра актерка, Купер за најдобар актер, а филмот за најдобар филм. Купер очигледно направи вистински погодок со првото режисерско деби.

Прочитајте и Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Купер!

Видео од настапот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Новата песна на Ријана и Дрејк + 7 други кои се очекува да бидат летни хитови Можеби во овој период од годината, со овие „тмурни“ денови, летото ви изгледа мн...
Северина ја објави најемотивната балада досега - посветена на нејзиниот син (видео) За новиот хит на Северина, „Rođeno moje“, нејзините соработници велат дека ...
„Ние сме 2“ - Новата песна на Дупер која со нетрпение ја очекувавме Откако ја објавија хит песната „Не сум твој тип“, сите со нетрпение ја очекуваат...

Најчитани неделава