Ексклузивна снимка на CRNOBELO.com од генералната проба на Тамара во Тел Авив
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 23-05-2019


Ексклузивна снимка на CRNOBELO.com од генералната проба на Тамара во Тел Авив

ekskluzivna-snimka-na-crnobelo-com-od-generalnata-proba-na-tamara-vo-tel-aviv-01.jpg

Моќен и едноставен настап од која кожата ви се ежи. Тамара Тодевска уште еднаш ги покажа неверојатните вокални способности на генералната проба во Тел Авив.

Како звучеше нашата евровизиска песна „Proud“:

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на фото и видео материјали е казниво со закон.

С.С. | Црнобело 

Фото + видео: Милка Малезанова | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како помина втората проба на Тамара Тодевска за Евровизија 2019? (виде... Првата проба на Тамара во Израел помина одлично и доби позитивни критики, а сега...
Видео од првата проба на Тамара Тодевска за Евровизија 2019 Во понеделникот, Тамара Тодевска заедно со нејзиниот евровизиски тим, заминаа во...
Тамара од Тел Авив за CRNOBELO.com: Што ќе прави 5 минути пред евровиз... На синоќешниот портокалов тепих во Тел Авив Тамара ни направи чест и застана да ...