Ексклузивна снимка на CRNOBELO.com од генералната проба на Тамара во Тел Авив


Ексклузивна снимка на CRNOBELO.com од генералната проба на Тамара во Тел Авив

ekskluzivna-snimka-na-crnobelo-com-od-generalnata-proba-na-tamara-vo-tel-aviv-01.jpg

Моќен и едноставен настап од која кожата ви се ежи. Тамара Тодевска уште еднаш ги покажа неверојатните вокални способности на генералната проба во Тел Авив.

Како звучеше нашата евровизиска песна „Proud“:

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на фото и видео материјали е казниво со закон.

С.С. | Црнобело 

Фото + видео: Милка Малезанова | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како помина втората проба на Тамара Тодевска за Евровизија 2019? (виде... Првата проба на Тамара во Израел помина одлично и доби позитивни критики, а сега...
Видео од првата проба на Тамара Тодевска за Евровизија 2019 Во понеделникот, Тамара Тодевска заедно со нејзиниот евровизиски тим, заминаа во...
Тамара Тодевска прогласена за најдобар женски изведувач на Евровизија ... Уште еден доказ дека настапот на Тамара Тодевска и нејзиниот моќен вокал оставиј...