Како изгледаат актерите од „Клон“ две децении по емитувањето на серијата?

Џоана Антонели која ја глумеше Жаде е доста активна на социјалните мрежи и веруваме дека сте виделе како изгледа изминативе неколку години. Но, дали сте ги виделе Зорајде, Саид или, пак, Ивет? 

kako-izgledaat-akterite-od-klon-dve-decenii-po-emituvanjeto-na-serijata-01.jpg

Две децении откако заврши, серијата „Клон“ уште знае да биде тема на разговор.

Иако е сапуница, драстично се разликуваше од шпанските ТВ-серии кои доминираа во тој период, а притоа ни прикажа потполно нова култура.

Како изгледаат денес дел од актерите кои глумеа во серијата?

Џована Антонели – Жаде

kako-izgledaat-akterite-od-klon-dve-decenii-po-emituvanjeto-na-serijata-02.jpg

Мурило Бенисио – Лукас, Диего, Лео

kako-izgledaat-akterite-od-klon-dve-decenii-po-emituvanjeto-na-serijata-03.jpg

Марсело Новаес – Шанде

kako-izgledaat-akterite-od-klon-dve-decenii-po-emituvanjeto-na-serijata-04.jpg

Летисија Сабатела – Латифа

kako-izgledaat-akterite-od-klon-dve-decenii-po-emituvanjeto-na-serijata-05.jpg

Вера Фишер – Ивет

kako-izgledaat-akterite-od-klon-dve-decenii-po-emituvanjeto-na-serijata-06.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Познати мажи кои беа во врска со многу помлади тинејџерки (и сега се осудувани) Елвис Присли имал 24, а Присила само 14 години кога ја почнале врската. Тие се в...
На 16 години се предозирала со опојни супстанци, денес е мајка и сопруга за пример – Бурното минато ... На 15 години мајка ѝ ја избркала од дома, затоа што не можела да се справи со не...
„Имав мозочен удар, не сум била на љубовен состанок 6 години“: Ретко појавување на Сузан Бојл од Bri... „Прекрасно е чувството што сум повторно овде. За мене е навистина посебно, бидеј...
„Да не беа децата ќе ме обземеше мрак, станав мајка на 26 години и тоа ме спаси“ – Анџелина Џоли за ... „Чувствувам како да не наликувам на себеси во последниве 10 години, на начин за ...
10 прекрасни, славни жени кои не се плашат од природно стареење Порано или подоцна, сите ќе се сретнеме со староста - и покрај многуте пластични...
Го споредуваа со Џорџ Клуни, 30 години е вљубен во сопругата – Каде е и што прави денес Марко од сер... Бил познат фудбалер, но заради повредата се откажал од спортот и почнал да се за...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg