Сопругата на Канје Вест повторно во 18+ стајлинг - таа му позира, тој ја фотографира, Италијанците гледаат (фото)

По скандалот во Венеција, сега Канје Вест и неговата сопруга Бјанка привлекуваат внимание со однесувањето и стајлинзите во Фиренца. Бјанка е повторно речиси гола.

soprugata-na-kanje-vest-vo-najbizarniot-stajling-dosega-taa-mu-pozira-toj-ja-fotografite-site-gledaat-01.jpg

Канје Вест и неговата сопруга Бјанка беа фотографирани за време на прошетка во Фиренца, Италија.

Парот повторно поттикна лавина реакции со скандалозните стајлинзи, особено Бјанка, која и овојпат беше речиси гола.

Канје ја фотографираше саканата, додека таа му позираше среде толпата која се собрала околу нив.

Пред помалку од еден месец парот предизвика скандал во Венеција и побуди револт кај локалците, но тоа очигледно не ги колеба за да се однесуваат така како што тие сакаат и овојпат.

Канје Вест и неговата сакана во Фиренца:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест се оженил 2 месеца по разводот со Ким Кардашијан - со девојка која е нејзина копија Новата сопруга на скандалозниот рапер има исти облини како Ким Кардашијан, а до ...
Првпат посегнала по животот кога ѝ ја одзеле ќерката, смртта на синот ја „дотолчи“ – Тажниот живот н... За првпат посегнала по својот живот кога сакале да ѝ ја одземат ќерката во 1999-...
Ја уверил дека е кралица, па не смее да зборува со „обичните смртници“ - Бизарните правила што Канје... „Бјанка за ништо повеќе не размислува сама и едноставно е потчинета на контровер...
Џастин Тимберлејк не ѝ бил прв дечко, со Колин Фарел сексот бил како „борење“ – Нови скандалозни при... Првиот брак ѝ траеше само 55 часа, а се омажила затоа што била пијана и ѝ било з...
„Орален секс во замена за туш“ – Жестоки критики за скандалозниот настап и говор на Мадона пред нејз... „Нудев орален секс за бесплатно туширање“ – Мадона ја вџаши публиката со своите ...
„Не прифаќаше ‘НЕ’ за одговор“ – Четири жени го обвинуваат Расел Бренд, бившиот на Кети Пери, за сил... Имале секс еднаш, а потоа кога не сакале тоа да се случи повторно, актерот ги пр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg