Само таа може да ја сфати - Џеј Ло очајно бара помош од Џенифер Гарнер за да си го спаси бракот

Бракот на Бен Афлек и Џеј Ло наводно е во криза заради документарниот филм што таа му го посвети нему. Пејачката стравува дека тој ќе се врати на пороците и не може да го контролира, па сега бара помош од неговата поранешна сопруга – Џенифер Гарнер.

samo-taa-mozhe-da-ja-sfati-zoshto-djej-lo-ochajno-bara-pomosh-za-da-go-spasi-brakot-so-ben-01.jpg

Во последните неколку дена, топ тема во сите светски медиуми се гласините за развод меѓу Бен Афлек и Џенифер Лопез, откако парот повеќе од еден месец не се појавил заедно на настани.

Според некои извори, тие се разделиле и не живеат заедно.

samo-taa-mozhe-da-ja-sfati-zoshto-djej-lo-ochajno-bara-pomosh-za-da-go-spasi-brakot-so-ben-02.jpg

Нивната љубовна приказна во последните две години привлекуваше огромно внимание, откако парот одлучи по 17 години да ѝ даде втора шанса на љубовта и овој пат застанаа и пред олтар. Но, се чини дека среќата кратко траеше.

samo-taa-mozhe-da-ja-sfati-zoshto-djej-lo-ochajno-bara-pomosh-za-da-go-spasi-brakot-so-ben-11.jpg

Што знаеме за наводниот развод на Бен Афлек и Џеј Ло?

Бен и Џеј Ло подолго време се разделени, а актерката сама се појави на Мет гала, но и на премиерата на филмот Atlas.

samo-taa-mozhe-da-ja-sfati-zoshto-djej-lo-ochajno-bara-pomosh-za-da-go-spasi-brakot-so-ben-04.jpg

Според официјалните соопштенија, Бен не можел да присуствува на настаните затоа што имал работни ангажмани со неговиот филм The Accountant 2.

samo-taa-mozhe-da-ja-sfati-zoshto-djej-lo-ochajno-bara-pomosh-za-da-go-spasi-brakot-so-ben-22.jpg

Но, папараци фотките на кои тој не ја носеше бурмата само дополнително ги подгреаја гласините дека ситуацијата во нивниот брак е критична.

samo-taa-mozhe-da-ja-sfati-zoshto-djej-lo-ochajno-bara-pomosh-za-da-go-spasi-brakot-so-ben-09.jpg

Парот беше забележан во јавност само еднаш во паркинг гаража, но тоа не ги стиши пишувањата дека нивниот брак е пред распаѓање.

samo-taa-mozhe-da-ja-sfati-zoshto-djej-lo-ochajno-bara-pomosh-za-da-go-spasi-brakot-so-ben-05.jpg

Дополнително, папараците ја уловија поранешната сопруга на Бен, Џенифер Гарнер, како го посетува во куќата каде што тој престојува сам, само неколку часа откако заедно присуствувале на кошаркарскиот натпревар на нивниот син Семјуел.

samo-taa-mozhe-da-ja-sfati-zoshto-djej-lo-ochajno-bara-pomosh-za-da-go-spasi-brakot-so-ben-12.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Холивудски ѕвезди кои глумеле со своите деца или родители во ист филм Дали знаете дека Румер Вилис како дете глумела во ист филм со нејзината славна м...
Не дозволува стјуардеси во авионите, го контролира што јаде, па тој се крие со бургери – Како Џеј Ло... Џеј Ло има строги правила за Бен. Тој не смее да претерува со крофните и бургери...
Плејбој модел за Леонардо ди Каприо: „Става слушалки на уши за време на секс, стар е и чуден“ „За време на сексот си ставил слушалки за да не ги слуша девојките. Лео е премно...
Тргнала на фотосесија, завршила како секс робинка и била силувана од 6 мажи – Приказната на актеркат... „Помалку од два проценти од жените успеваат да побегнат од трговијата со бело ро...
„Не прифаќаше ‘НЕ’ за одговор“ – Четири жени го обвинуваат Расел Бренд, бившиот на Кети Пери, за сил... Имале секс еднаш, а потоа кога не сакале тоа да се случи повторно, актерот ги пр...
Бен Афлек насмеан покрај бившата сопруга, Бред Пит напорно работи: Фото докази дека и ѕвездите се „о... Бен Афлек стана препознатлив по неговиот „мизерен“ изглед пред папараците, но ов...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg