Славните личности и нивните деца - копии на нив (фото)


Славните личности и нивните деца - копии на нив (фото)

Ако сте родител, прекрасно е чувството да видите колку децата личат на вас.

slavnite-lichnosti-i-nivnite-deca-kopii-na-niv-foto-01.jpg

Или пак, да се гордеете што вие личите на вашите родители и сте ги „добиле“ најубавите црти.

Истото важи и за тоа кога ќе видите како вашите омилени ѕвезди имаат мини копии.

Погледнете кои славни личности имаат деца кои се копија на нив:

Џон Леџенд и Луна

slavnite-lichnosti-i-nivnite-deca-kopii-na-niv-foto-02.jpg

Хајди Клум и Хелен (Лени)

slavnite-lichnosti-i-nivnite-deca-kopii-na-niv-foto-03.jpg

Џулиен Мур и Лив

slavnite-lichnosti-i-nivnite-deca-kopii-na-niv-foto-04.jpg

Крис Џенер и Кендал

slavnite-lichnosti-i-nivnite-deca-kopii-na-niv-foto-05.jpg

Тиш Сајрус и Мајли

slavnite-lichnosti-i-nivnite-deca-kopii-na-niv-foto-06.jpg

Гвинет Палтроу и Епл Мартин

slavnite-lichnosti-i-nivnite-deca-kopii-na-niv-foto-07.jpg

Блајт Денер и Гвинет Палтроу

slavnite-lichnosti-i-nivnite-deca-kopii-na-niv-foto-08.jpg

Уште 6 ѕвезди и децата на следната страна...Би можело да ве интересира:

Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
Кога славните дами ќе му дадат слободен ден на фризерот (фото) Сјајната и густа коса со која можат да се пофалат славните дами е сон на секоја ...
10 докази дека Анџелина Џоли живее со полн здив по разделбата од Бред Пит Холивудската актерка не прифаќа порази и граба од животот. Таа купи нов дом, се ...

Најчитани неделава