Девојче не може да ги тргне рацете од Меган, реакцијата на Хари - непроценлива (фото)


Девојче не може да ги тргне рацете од Меган, реакцијата на Хари - непроценлива (фото)

devojche-ne-moze-da-gi-trgne-racete-od-megan-reakcijata-na-hari-neprocenliva-video-01.jpg

Меган Маркл е новата „принцеза од бајките“ за девојчињата ширум светот. Тие се воодушевени од насмеаната Војвотка од Сасекс, а едно девојче ја покажа својата љубов кон Меган за време на нејзината посета на Ирска.

На стадионот „Croke Park“ во Даблин 3-годишната Волтер Киеран пресреќна што ја гледа Меган, веднаш почна да ја гали по лицето и по нејзините долги црни локни.

Меган ѝ врати со насмевка на малата Волтер и ја држеше за раката.

Принцот Хари на шега слатко со прстот ја искара малата Волтер и, исто така, ѝ возврати со насмевка.

Потоа и тој самиот беше мета на љубовта на едно 4-годишно детенце кое го влечеше принцот за брадата.

Кралскиот пар очигледно е обожаван од страна на децата:

С. С.| Црнобело

Би можело да ве интересира:

Љубов без секс: Познати парови кои се „чувале“ за првата брачна ноќ Интимниот однос претставува исклучително важен чин за некои славни личности. Зат...
Како принцот Чарлс ѝ го скрши срцето на Дијана веднаш по раѓањето на Х... Неговиот наводно шеговит коментар бил почетокот на крајот на нивниот брак... ...
Зошто Принцот Хари и Меган Маркл се држат за раце во јавност, а Вилија... Неодамна Принцот Хари и неговата девојка Меган Маркл, за првпат се појавија заед...