Девојче не може да ги тргне рацете од Меган, реакцијата на Хари - непроценлива (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Java Developer 15-02-2019
Собар/ка 15-02-2019


Девојче не може да ги тргне рацете од Меган, реакцијата на Хари - непроценлива (фото)

devojche-ne-moze-da-gi-trgne-racete-od-megan-reakcijata-na-hari-neprocenliva-video-01.jpg

Меган Маркл е новата „принцеза од бајките“ за девојчињата ширум светот. Тие се воодушевени од насмеаната Војвотка од Сасекс, а едно девојче ја покажа својата љубов кон Меган за време на нејзината посета на Ирска.

На стадионот „Croke Park“ во Даблин 3-годишната Волтер Киеран пресреќна што ја гледа Меган, веднаш почна да ја гали по лицето и по нејзините долги црни локни.

Меган ѝ врати со насмевка на малата Волтер и ја држеше за раката.

Принцот Хари на шега слатко со прстот ја искара малата Волтер и, исто така, ѝ возврати со насмевка.

Потоа и тој самиот беше мета на љубовта на едно 4-годишно детенце кое го влечеше принцот за брадата.

Кралскиот пар очигледно е обожаван од страна на децата:

С. С.| Црнобело

Би можело да ве интересира:

Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пр... Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...
Меган Маркл, по рамните сандали, за првпат облече патики на кралска до... По низата појавувања во елегантни изданија со високи потпетици, Меган деновиве с...
Љубов без секс: Познати парови кои се „чувале“ за првата брачна ноќ Интимниот однос претставува исклучително важен чин за некои славни личности. Зат...