Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пролет 2019-та
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пролет 2019-та

Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кралска турнеја и предизвикаа бура реакции. 

megan-markl-e-bremena-prvoto-dete-so-princot-hari-go-ochekuvaat-vo-prolet-2019-ta-01.jpg

Уште на пристигнувањето во Австралија таа предизвика гласини дека го крие стомачето со две папки пред неа.

megan-markl-e-bremena-prvoto-dete-so-princot-hari-go-ochekuvaat-vo-prolet-2019-ta-02.jpg

Претходната недела пак, на свадбата на принцезата Еугенија, таа се појави во темен капут, а многумина претпоставија дека таа е бремена и се крие под облеката.

megan-markl-e-bremena-prvoto-dete-so-princot-hari-go-ochekuvaat-vo-prolet-2019-ta-03.jpg

Очигледно не се работи само за гласини, а Кензингтонската палата го потврди тоа на официјалниот Твитер профил:

„Нивното кралско височество, војводата и војвотката од Сасекс со задоволство објавуваат дека војвотката од Сасекс очекува бебе во пролет 2019-та.“

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Хари и Меган Маркл ќе се селат во нов дом, на страна од Вилијам ... Тие не сакаат детето да си го растат во златен кафез, плус изгледа односите поме...
Како принцот Чарлс ѝ го скрши срцето на Дијана веднаш по раѓањето на Х... Неговиот наводно шеговит коментар бил почетокот на крајот на нивниот брак... ...
Храна која Меган Маркл не смее да ја јаде додека е бремена Во кралското семејство има многу правила кои членовите треба да ги следат, а Мег...