Прво појавување на Ченинг Тејтум со новата девојка Џеси Џеј, по разводот со Џена Деван (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 20-05-2019
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Прво појавување на Ченинг Тејтум со новата девојка Џеси Џеј, по разводот со Џена Деван (фото)

Откако се разведе со актерката Џена Деван, со која беше во брак 9 години, кружеа многу гласини за неговата врска со Џеси Џеј, а сега првпат се појавија заедно во јавност.

prvo-pojavuvanje-na-channing-tatum-so-novata-devojka-jessie-j-po-razvodot-so-jenna-dewan-foto-01.jpg

Ченинг Тејтум беше во брак со Џена Деван 9 години, а нивната магична љубов започна на снимањето на Step Up.

prvo-pojavuvanje-na-channing-tatum-so-novata-devojka-jessie-j-po-razvodot-so-jenna-dewan-foto-02.jpg

Сепак, во 2018-та заеднички решија дека е најдобро да се разделат на добар начин, а 6 месеци подоцна почнаа да се шират гласини за новата врска на актерот со пејачката Џеси Џеј.

Тие долго време се криеја од јавноста, а сега првпат се појавија во јавност како пар, на аеродром во Лондон.

30-годишната Џеси и 38-годишниот Ченинг изгледаа среќно и насмеано, влечејќи ги куферите, облечени во спортски аутфити.

Како изгледаа пејачката и актерот на првото појавување како пар:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот ... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...
Како јакната на Кендал Џенер стана хит меме? (фото) Големата црвена јакна на Кендал Џенер направи твитерџиите да ја споредат дури со...
Ретро фотки со коса од Вин Дизел, Џејсон Стејтам и уште 4 ѕвезди кои д... Тие се секси и самоуверени и се слабост на многу жени ширум светот... Но, како и...