10 лудо скапи работи кои Кардашијанс ги имаат купено за своите деца


10 лудо скапи работи кои Кардашијанс ги имаат купено за своите деца

Кардашијан-Џенер кланот е познат по луксузирањето, а изгледа скапиот начин на живот се пренесува од колено на колено.

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-2-001.jpg

Помеѓу нивните домови, автомобили, гардеробери и тропски патувања кои чинат милиони, дел од парите одат и во задоволување на желбите и каприците кои се поврзани со дечињата.

Ова се само 10 од многуте лудо скапи работи кои Кардашијанс ги имаат платено за своите деца:

Крис Џенер му купила јакна на Мејсон Дисик од 3.000 долари

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-02.jpg

Ким Кардашијан го затвори Дизниленд за роденденот на Норт

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-03.jpg

Сторми има нереално голем избор на патики, а штотуку наполни 1 година

View this post on Instagram

👟

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Норт Вест носи Yeezy облека направена по мерка и порачка

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-2-2.png

Ким исто така ѝ купи на Норт крзнена бунда од околу 10.000 долари кога имаше само 3 години и веројатно ја надрасна за две недели

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-2-1.png

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Познати фаци кои не се поднесуваат, а се сликале заедно Голем дел од славните личности се егоцентрични. Не сакаат да го споделат ни возд...
Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото) Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...
Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...

Спонзорирани линкови: