10 лудо скапи работи кои Кардашијанс ги имаат купено за своите деца
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


10 лудо скапи работи кои Кардашијанс ги имаат купено за своите деца

Ким Кардашијан потроши 50.000 долари на дијамантски обетки за Норт

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-3-1.jpg

Чикаго Вест доби мини Mercedes

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-07.jpg

Крис Џенер ѝ подари на Норт Вест Louis Vuitton музичка кутија

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-08.jpg

Норт во неколку наврати има прошетано со Fendi чантичка од 4.000 долари

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-3-2.jpg

Кајли Џенер ја носеше Сторми во Gucci кенгур

10-ludo-skapi-raboti-koi-kardashians-gi-imaat-kupeno-za-svoite-deca-10.jpg

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Познати фаци кои не се поднесуваат, а се сликале заедно Голем дел од славните личности се егоцентрични. Не сакаат да го споделат ни возд...
Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото) Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...
Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...

Спонзорирани линкови: