12 фотки од Кендал Џенер кои мама Крис сигурно сака да ги заборавиме
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


12 фотки од Кендал Џенер кои мама Крис сигурно сака да ги заборавиме

Под дејство на алкохол, со златен заб и чудни стајлинзи, со акни на лицето – кои се фотките од Кендал Џенер кои Крис со сигурност сака да ги заборавиме за да не ѝ го уништуваат името?

12-fotki-od-kendal-jenner-koi-mama-kris-sigurno-saka-da-gi-zaboravime-01.jpg

На сите ни е јасно дека Крис Џенер го контролира целото семејство, па сигурно не е среќна од скандалозните фотки од Кендал во јавност.

Во продолжение неколку фотки на кои сигурно не сакаат да се потсетуваме:

Кога имаше огромен прстен за нос

12-fotki-od-kendal-jenner-koi-mama-kris-sigurno-saka-da-gi-zaboravime-02.jpg

Кога имаше проблеми со акни и не можеше да ги покрие

12-fotki-od-kendal-jenner-koi-mama-kris-sigurno-saka-da-gi-zaboravime-03.jpg

Стајлингот за кој веројатно и сама се кае

12-fotki-od-kendal-jenner-koi-mama-kris-sigurno-saka-da-gi-zaboravime-04.jpg

Чудното стапало на фотосесија

12-fotki-od-kendal-jenner-koi-mama-kris-sigurno-saka-da-gi-zaboravime-05.jpg

Борбата со врвците од сандалите на црвен тепих

12-fotki-od-kendal-jenner-koi-mama-kris-sigurno-saka-da-gi-zaboravime-06.jpg

Под дејство на алкохол во тинејџерските денови

12-fotki-od-kendal-jenner-koi-mama-kris-sigurno-saka-da-gi-zaboravime-07.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Фотки од снимањето на првите сцени за Fast & Furious 9 – Вин Дизел веќе не е во форма Вин Дизел со пуштен стомак и банана во уста ѝ се придружи на Мишел Родригез на с...
Крис Џенер не се снаоѓа добро со Инстаграм – го пропушти цел говор на Ким во обид да го сними Мама Крис очигледно не се снаоѓа добро сама со телефонот - неуспешниот обид на К...
Кендал Џенер со другарките на Миконос (фото) Како и многу други ѕвезди, и Кендал летово не пропушти прилика да се сонча и да ...

Спонзорирани линкови: