„Лиам не сакал брачна терапија“ - Мајли Сајрус се теши во прегратката на новата девојка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


„Лиам не сакал брачна терапија“ - Мајли Сајрус се теши во прегратката на новата девојка

Двете ставија крај на браковите, но Мајли за разделбата со Лиам на моменти делумно го обвинува и него.

liam-ne-sakal-brachna-terapija-majli-sajrus-se-teshi-vo-pregratkata-na-novata-devojka-01.jpg

Мајли Сајрус (26) ги изненади фановите откако потврди дека става крај на 7-месечниот брак со Лиам Хемсворт, неколку часа откако беше фотографирана како ја бакнува новата девојка Кејтлин Картер (30).

liam-ne-sakal-brachna-terapija-majli-sajrus-se-teshi-vo-pregratkata-na-novata-devojka-02.jpg

Тие уживаа на идиличното италијанско езеро Комо, каде ријалити ѕвездата Кејтлин сè уште го носеше свадбениот прстен од поранешниот сопруг Броди Џенер, со кого неодамна стави крај на 1-годишниот брак.

liam-ne-sakal-brachna-terapija-majli-sajrus-se-teshi-vo-pregratkata-na-novata-devojka-05.jpg

Инаку, осамнаа информации дека Мајли и Лиам се разделиле уште во јуни, но пејачката сакала да се бори за бракот, па дури предложила и брачна терапија.

Лиам не прифатил и парот продолжил по одделни патишта уште во јуни. Мајли била разочарана што тој не сака да се бори за бракот. Но, свесна дека на традиционалниот Лиам му пречи нејзината потреба да се состанува и со други мажи и жени.

liam-ne-sakal-brachna-terapija-majli-sajrus-se-teshi-vo-pregratkata-na-novata-devojka-03.jpg

Мајли и Кејтлин со години биле пријателки и веста дека двете девојки се во врска му дошла како шок на Лиам, тврди извор близок до актерот.

Сепак во неговата објава на Инстаграм по повод разделбата тој на Мајли ѝ посакува само здравје и среќа и вели дека не планира да дава никакви изјави во медиумите по повод разделбата.

Прочитајте и „Лиам се чувствува како идиот“ - зошто се разведуваат Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт?

Мајли и новата девојка уживаат на крстарење:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Анџелина Џоли сакала да организира погреби: Чудни факти и тајни за сла... Постојат многу неверојатни факти за познатите личности што малкумина ги знаат. Н...
„Неискрени се и ме бркаат од животот“ – Таткото на Меган го критикува ... Таткото на Меган Маркл, Томас Маркл, наводно ја моли својата ќерка да му дозволи...
Развод по 25 години, афера со мажена жена: Која е љубовницата на Џеф Б... Само неколку часа пред американските медиуми да ја обелоденат неговата љубовна а...