Како изгледале на 20 години Меган Маркл и уште 7 кралски членови
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Како изгледале на 20 години Меган Маркл и уште 7 кралски членови

Принцот Вилијам беше студент на колеџ на 20 години.

kako-izgledale-na-20-godini-megan-markl-i-ushte-7-kralski-chlenovi-10.jpg

Сега има 37 години и е татко на 3 деца.

kako-izgledale-na-20-godini-megan-markl-i-ushte-7-kralski-chlenovi-04.jpg

Кејт Мидлтон беше колеџ на студент во 20-тите, кога го запозна принцот Вилијам.

kako-izgledale-na-20-godini-megan-markl-i-ushte-7-kralski-chlenovi-12.jpg

Стана војвотка во 2011 година.

kako-izgledale-na-20-godini-megan-markl-i-ushte-7-kralski-chlenovi-16.jpg

Принцот Хари обожаваше луди забави кога имаше 20 години.

kako-izgledale-na-20-godini-megan-markl-i-ushte-7-kralski-chlenovi-11.jpg

На 34 тој е посветен на семејството и филантропијата.

kako-izgledale-na-20-godini-megan-markl-i-ushte-7-kralski-chlenovi-06.jpg

Во 20-тите Меган се бореше да изгради актерска кариера.

kako-izgledale-na-20-godini-megan-markl-i-ushte-7-kralski-chlenovi-15.jpg

Во 2018 година се омажи за принцот Хари и стана војвотка.

kako-izgledale-na-20-godini-megan-markl-i-ushte-7-kralski-chlenovi-05.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Сите кралски правила кои Меган Маркл мора да ги следи откако стана војвотка Меган Маркл конечно официјално стана дел од британското кралско семејство, по сп...
Зошто Меган Маркл секогаш ги држи дланките споени? Споените дланки на Меган Маркл не се ниту случајност, ниту незначаен гест – всуш...
Како Меган Маркл и принцот Хари му се најдоа на мета на Доналд Трамп? Американскиот претседател се огласи на Твитер дека нема да им плаќа обезбедување...

Спонзорирани линкови: