Домот ѝ е хаос и уште 8 мрачни тајни за Анџелина Џоли од нејзините вработени
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Домот ѝ е хаос и уште 8 мрачни тајни за Анџелина Џоли од нејзините вработени

Џоли знае да земе и до 12 дадилки за децата на одмор, а самата воопшто не е загрижена дали децата јаделе, спиеле или имаат воспоставено здрави навики, откриваат нејзини вработени.

domot-i-e-haos-i-ushte-8-tajni-za-andjelina-djoli-od-nejzinite-vraboteni-01.jpg

Анџелина Џоли ја гледаме на црвениот тепих, на филмски премиери и настани од светско значење во беспрекорно издание, но каква е таа дома?

Каква личност е филмската дива кога ќе се исклучат рефлекторите?

Луѓето кои имаат работено за Џоли откриваат каква личност е кон домот и децата:

Таа има слободен дух и за разлика од сериозноста пред камерите, не верува во правила и сака да води безгрижен живот.

domot-i-e-haos-i-ushte-8-tajni-za-andjelina-djoli-od-nejzinite-vraboteni-02.jpg

Домот ѝ е секогаш хаотичен и има врева затоа што децата трчаат 24/7 и не постои точно одредено време за легнување во кревет.

domot-i-e-haos-i-ushte-8-tajni-za-andjelina-djoli-od-nejzinite-vraboteni-04.jpg

Многу е опуштена кон децата и им дозволува да користат модерна технологија колку што сакаат и да го учат тоа што го сакаат.

domot-i-e-haos-i-ushte-8-tajni-za-andjelina-djoli-od-nejzinite-vraboteni-06.jpg

Троши огромна сума пари на одморите, а за нејзините деца на еден од луксузните одмори носела дури 12 дадилки.

domot-i-e-haos-i-ushte-8-tajni-za-andjelina-djoli-od-nejzinite-vraboteni-12.jpg

Темпераментна е, но има правило „без расправање“ пред децата, како и „без покажување на стрес и тага“ пред нив.

domot-i-e-haos-i-ushte-8-tajni-za-andjelina-djoli-od-nejzinite-vraboteni-05.jpeg

Уште 4 тајни на следната страна...Би можело да ве интересира:

Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз...
Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...
Анџелина Џоли во широк фустан и влечки на шопинг со ќерката Вивиен (фото) Периодов таа е зафатена со работа на последниот филм, но успева да најде време з...

Спонзорирани линкови: