Како изгледаат мајките на најубавите жени од шоу-бизнисот? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
rabota vo kujna 08-08-2020


Како изгледаат мајките на најубавите жени од шоу-бизнисот? (фото)

Гените се чудо и денешните убавици од светот на шоу-бизнисот уште еднаш го докажуваат тоа.

kako-izgledaat-majkite-na-najubavite-zeni-od-shou-biznisot-foto-001.jpg

Дека крвта не е вода и дека најубавите жени секогаш имаат прекрасни црти во наследство, ќе ве убедат следните фото споредби од славните убавици и нивните мајки:

Вања Ноненмахер, мајка на Жизел Бундшен

kako-izgledaat-majkite-na-najubavite-zeni-od-shou-biznisot-foto-01.jpg

kako-izgledaat-majkite-na-najubavite-zeni-od-shou-biznisot-foto-02.jpg

Џенифер Сју Крафорд-Молаф, мајка на Синди Крафорд

kako-izgledaat-majkite-na-najubavite-zeni-od-shou-biznisot-foto-03.jpg

kako-izgledaat-majkite-na-najubavite-zeni-od-shou-biznisot-foto-04.jpg

Линда Росина Мос, мајка на Кејт Мос

kako-izgledaat-majkite-na-najubavite-zeni-od-shou-biznisot-foto-05.jpg

Олга Шајклисламова, мајка на Ирина Шајк

kako-izgledaat-majkite-na-najubavite-zeni-od-shou-biznisot-foto-06.jpg

Тереза Кер, мајка на Миранда Кер

kako-izgledaat-majkite-na-najubavite-zeni-od-shou-biznisot-foto-07.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Најубавите семејни фотки на Аделина Тахири со синот Јон Пејачката брзо по породувањето се врати во топ форма. Како изгледа Аделина (28) ...
Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...